Silver Polo marka çantalar

Bence En Güzeli Benim Beğendiğim Çantaydı (Jacquline, Silver Polo, Matmazel)

Dün bir arkadaşımın doğum günüydü. Birkaç arkadaş sürpriz yapmak istedik bir şekilde. (Her ne kadar O, bütün yapmak istediklerimizin farkında olarak bütün muzipliğiyle olaya “bilmiyorum” havası verse de). Derken bir bayana alınabilecek hediyeleri şöyle bir gözden geçirdik, ve baktık ki sonu gelmiyor. Çünkü bir bayana her şey alınabilir. Neyse her bayanın ihtiyacı olmasa da vazgeçemeyeceği iki şey üzerinde gidip geldik. Biri ayakkabı, diğeri çanta. Nitekim çantada karar kıldık. Ve yolunu tuttuk çanta mağazalarının.

Matmazel senin, Jacquline benim,  bir çok ürüne baktık. Silver Polo’ya da uğradık.

Fiyatlar mı? Fiyatlar güzel, olabildiğince güzel . :) Üç arkadaş beraber bakınca hepimizin ayrı ayrı fikri oluyor doğal olarak. Ben beğeniyorum arkadaşlar beğenmiyor, onlar beğeniyor bazen, ben beğenemiyorum. Olan kayıp geçen mesai saatimize oluyor ve yiyemediğimiz yemeğimize. (daha&helliip;)

Bazı Konular:

Jacquline ve Silver Polo Çanta Aldım Pişman Değilim

İşletme okumam hasebiyle iktisat dersinde ilk öğrendiğim şeydi, ihtiyaçların sınırsız olduğu. Yaşarken böyle olduğunu biliyordum elbette ancak,  bir sözcükle ifade edilmiş olması, sanki bana ilk defa öğreniyormuşum hissi vermişti.

Evet bu sınırsızlık içinde maddi olanaklarıyla bunu sınırlayan binlerce hatta milyonlarca insanlardan biriyim bende. Tabiki sınırlar içinde de olsa alıyoruz, ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz. Bazen zarar ediyoruz,bazen çok iyi fiyata aldık deriz. Her alışverişten sonra kendimizi teselli etme yoluna gideriz. “Çok uygundu canım ya, 3 parça yüz milyon” falan deriz. Başkası aldığında da yine kendimizi teselli ederiz, biz almadık ya, “ama çok pahalı canım zarar etmişsin ne gerek var. Daha uyguna daha iyisini alırıdım ben” gibi yorumlardan hiç geri kalmayız.

Jacquline ve Silver Polo Çanta

(daha&helliip;)

Bazı Konular: