Keteks Döşemelik Kumaş Modelleri

cicekli-keteks-dosemelik-kumas-modelleri Dizi veya programlara sponsorluk günümüzün önemli bir reklam kanalı haline geldi. Diziler başladığında bittiğinde, reklam arası başladığında, reklamdan sonra çıkıyor da çıkıyorlar.

Benim İçin Üzülme ve diğer birkaç dizinin sponsoru Keteks Döşemelik Kumaş şu sıra ilgimi çekti. Sponsorluk yaptığı dizi tamam güzel… Döşemelik kumaş aranılan, bayanların veya sektörle ilgili olanların merak edeceği bir konu… Bu da güzel. Ancak bir yerde problem var. Nerede nerede diye her gördüğümde aklıma takıldı bu soru. Keteks’in web sitesine girip nedir bu döşemelik kumaş modelleri diye biraz kurcalamak istedim.

Sonunda aklıma takılan, gözleri rahatsız eden şeyin ne olduğuna karar verdim.

Döşemelik kumaş modelleri tamam çok güzel ama, bu kumaşların giydirildiği koltuk modelleri bana göre çok kötü. Keteks web sitesine girdiğimde aynı koltukları orada da gördüm ancak göze daha hoş gelen farklı koltuk ve oturma grubu modelleri de vardı ve o koltuk modellerinin üzerinde daha güzel görünüyorlar. Özellikle mavi döşemelik kumaş çok güzeldi.

Benim İçin Üzülme dizisi sayesinde Keteks Döşemelik Kumaşlarını da öğrenmiş olduk.bordo-dosemelik-kumas-cesitleri

 

pierre-1889-model-kumas

Bazı Konular:

2 Comments

  1. selma diyor ki:

    keteks kumaş kalitesini öğrenebilirmiyim

  2. adsız diyor ki:

    Bu firma ile 2 ay kadar falan çalıştım. Lanet olsun yaka silktim. Günde 10 saat çalıştığımız halde bizden ekstra bir çalışma süresi bekliyorlardı ve yorulup eve gitmek istediğinizde sorun çıkarıyorlardı. Fazla çalışılan süre için asla da mesai ücreti ödemiyorlardı. Asgari ücrete talimdik. Sigortamın başlayacağı gün de işten çıkardılar beni. Şimdi baktım işten çıkarttıktan sonra hemen peşime 2 günlük sigorta yapmışlar ve beni girdi çıktı göstermişler. Ben çalıştığım süre boyunca müşteri şikayetlerini dinlemekten bıkmıştım. Gerçekten bi sorun olduğunda döneceğim deniyor ama kimsenin ilgilendiği de yok. Bu firmayla kimse çalışmasın. Ne personele iyi davranıyorlar ne de müşterilerine

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>